БЛОК ОД ЧЕЛИК

Краток опис:

Length max. 6.000 mm Width max. 1.800 mm Thickness max. 1.000 mm (in case of smaller thickness greater length and width) Weight max. 30.000 kg


 • Мин. Количина на нарачка: 20 тони
 • Способност за снабдување: 20000 тони месечно
 • Пристаниште: Главно пристаниште во Кина
 • Услови на плаќање: L / C, T / T
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Должина макс. 6.000 мм
  Ширина макс. 1.800 мм
  Дебелина макс. 1.000 mm
  (во случај на помала дебелина поголема должина и ширина)
  Тежина макс. 30.000 кг

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Интернет разговор!