ЦЕЛОВКА ЦЕЛКА

Краток опис:

Inner diameter 160 mm to 600 mm Length up to 1,200 mm Weight up to 10.000 kg


 • Мин. Количина на нарачка: 20 тони
 • Способност за снабдување: 20000 тони месечно
 • Пристаниште: Главно пристаниште во Кина
 • Услови на плаќање: L / C, T / T
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Внатрешен дијаметар 160 mm до 600 mm
  Должина до 1.200 мм
  Тежина до 10.000 кг

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Интернет разговор!