ПЛОШТИЧКИ БАР

Краток опис:

Length up to 16,000 mm Size from 140 mm to 460 mm


 • Мин. Количина на нарачка: 20 тони
 • Способност за снабдување: 20000 тони месечно
 • Пристаниште: Главно пристаниште во Кина
 • Услови на плаќање: L / C, T / T
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Должина до 16 000 мм
  Големина од 140 mm до 460 mm

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Интернет разговор!