Тркалезна шипка

Краток опис:

Length Up to 16,000 mm Diameter Max 1,200 mm 


 • Мин. Количина на нарачка: 20 тони
 • Способност за снабдување: 20000 тони месечно
 • Пристаниште: Главно пристаниште во Кина
 • Услови на плаќање: L / C, T / T
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Должина До 16 000 мм
  Дијаметар Макс 1.200 мм 

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Интернет разговор!